مجموعه بازرگانی الین شما را به خرید بهترین محصولات روشنایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انبوه چراغ خیابانی گالوانیزه

آنچه در این مقاله می خوانید...

فواید استفاده از پایه های گالوانیزهتوزیع کننده چراغ خیابانی گالوانیزه
چه امتیازی به من میدین؟

چراغ خیابانی گالوانیزه یکی از محصولات پر فروش در دنیا می باشند. اگر این چراغ ها نباشند تصور کنید که چه بلایی بر سر شهر ها و خیابانها و صد ها مکان دیگر به وجود می آید. امروزه اهمیت این محصولات خیلی مهم است به طوری که اگر این چراغ ها نباشند مشکلات زیادی برای زندگی در شهر ها و حتی روستا ها به وجود می آید. این محصول در کشور ما نیز تولید و به بازار های خارجی صادر می شود.

در این مقاله می خواهیم در مورد فروش عمده چراغ و در مورد ویژگی های این چراغ اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

فروش انبوه چراغ خیابانی گالوانیزه

فواید استفاده از پایه های گالوانیزه

فواید استفاده از پایه های گالوانیزه یکی از تجهیزات نوری که در صنایع و مناطق دیگر استفاده می شود چراغ های خیابانی می باشد که دارای 3 منبع نوری می باشد. این چراغ دارای لامپ متال هالید می باشد که دارای نوری سفید و بازدهی خیلی مناسب نسبت به لامپ بخار جیوه می باشد. چراغ های روشنایی با لامپ بخار سدیم دارای نورد زرد می باشد و دارای خاصیت مه شکنی می باشد که یکی از پر مصرف ترین چراغ ها در مناطق خیابانی می باشد . چراغ روشنایی با لامپ بخار جیوه دارای نور سفید می باشد و نسبت به لامپ متال هالید دارای بازدهی کمی می باشد. لامپ های بخار جیوه به خاطر اثر تخریبی محیط زیست کم تر مورد تایید کار شناسان می باشند.

چراغ خیابانی ال ای دی پایه گالوانیزه این چراغ ها  که مدتی است تولید شده اند در خیابان ها و مراکزی که عموما دولتی است به صورت گسترده ای گسترش یافته اند و استفاده از آنها رواج پیدا کرده. این چراغ ها نسبت به چراغ هایی که قبلا از آنها استفاده می شد دارای برتری هایی هستند به طوری که مصرف برق این چراغ ها نسبت به چراغ های قبلی بسیار کم است. از طرفی لامپ این چراغ دارای طول عمر زیادی نسبت به مدل قدیمی می باشد. و خرابی این مدل از چراغ ها نسبت به سایر چراغ ها بسیار پایین می باشد و یک انتخاب منحصر به فرد برای مشتریانی که قصد خرید دارند است. این محصولات به طور کلی مشتری های خاص خود را دارند و افراد معمولی خیلی کم از این چراغ ها خریداری می کنند.

توزیع کننده چراغ خیابانی گالوانیزه

توزیع کننده چراغ خیابانی گالوانیزه شرکت های زیادی در کشورمان در زمینه پخش چراغ های خیابانی گالوانیزه و سایر محصولات فعال هستند. و محصولات گوناگونی را تولید و به بازار ارائه می دهند. محصولات این شرکت ها از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند. افرادی که قصد خرید این محصول را دارند می توانند در سایت این شرکت محصول مورد نظرشان را تماشا کنند و در صورتی که قصد خرید داشتند می توانند به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنند و یا به صورت حضوری در نمایندگی های این شرکت حضور داشته و اقدام به خرید کنند. توزیع کننده چراغ های خیابانی در تمام شهر های ایران نمایندگی فروش دارد.

مدیریت مجموعه بازرگانی الین

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.
09129511334

09151061334

مشاوره و فروش

مجموعه بازرگانی الین شما را به خرید بهترین محصولات روشنایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button