مشاوره و سفارش

چراغ های کلاسیک

نور و نورپردازی محیط یکی از فاکتورهایی است که برای تزیین محیط شهری مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند در زیبایی محیط تاثیر ویژه ای بگذارد.

پایه چراغ های چمنی و پانچی

همانطور که میدانیم روشنایی پارک ها و خیابان ها، محیط های تفریحی و محوطه ساختمان و آپارتمان ها امری ضروری و مهم می باشد. برای این منظور به کار بردن چراغ های حیاطی و پارکی در این محیط ها می تواند علاوه بر اینکه روشنایی محیط را تامین کند، باعث زیباتر شدن آن نیز شود.

انواع چراغ های باغی ( سرلوله / دیواری / آویز / سردری )

کلیه محصول قابل استفاده در کلیه فضاهای خارجی و داخلی اعم از پارک ها‚ خیابان ها‚ باغ ها، منازل، ادارات و… می باشد. از مزایای این کالا می توان به مقاومت در برابر ضربه، سرما و گرما و نیز تغییر رنگ در برابر اشعه خورشید نام برد؛ همچنین فضای شب را امن و لذت بخش تر نشان می دهد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چراغ های خیابانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چراغ های کلاسیک-سفارشیموجودتماس بگیرید
پایه چراغ های چمنی و پانچی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چراغ باغی سر لوله ای
-سفارشیموجودتماس بگیرید
چراغ باغی دیواری
-سفارشیموجودتماس بگیرید
چراغ باقی آویز-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه الین

989129511334+
989151061334+

ایمیل

info@elinlighting.com
ElinLightingGroup@gmail.com

درباره ما :

گروه بازرگانی الین، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع روشنایی اعم از چراغ های خیابانی، پارکی، چمنی، باغی، صنعتی و کارگاهی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه بازرگانی الین

مهدی رمضانی

Call Now Button